Zasady płatności


Twoje płatności są u nas bezpieczne!

Naszym bezpiecznym operatorem jest PayPal, Stripe (karty i Apple Pay) oraz Mollie (Przelew24) - nie przechowujemy żadnych informacji o Twojej karcie, czy koncie bankowym.

Dowiedz się więcej o PayPal...

Dowiedz się więcej o Stripe...

Dowiedz się więcej o Mollie...

Wybór należy do Ciebie. Możesz:

  • założyć konto PayPal lub zalogować się jeśli już je posiadasz. Dzięki temu zachowasz historię i w łatwy sposób przejdziesz przez proces płatności, bez podawania ponownie danych karty i adresu wysyłki
  • wykonać jednorazową płatność bez zakładania konta - wprowadź wszystkie niezbędne dane, potwierdź płatność i nie zostawiaj po sobie śladu...
  • zapłacić kartą lub przez Przelew24 (w tym BLIK, płatności ekspresowe)
  • zapłacić przelewem - dane znajdziesz w oknie potwierdzenia zakupu oraz w mailu z potwierdzeniem zakupu. Nie możesz odnaleźć? Napisz do nas - prześlemy je bezpośrednio na twoją skrzynkę. Pamiętaj, że zamówienia nieopłacone, będą anulowane po 7 dniach.

Jak zapłacić za zamówienie przez PayPal (kartą)

Nie mam konta PayPal

Na ostatnim kroku podsumowania (Przeglądaj zamówienie), po naciśnięciu przycisku Dokończ zamówienie otwierane jest okno logowania PayPal. 

Jeżeli nie masz konta w tym serwisie, wybierz opcję Zapłać kartą. W kolejnym oknie możesz uzupełnić dane swojej karty oraz zdecydować, czy chcesz zapisać te dane do późniejszego użycia (założyć konto).

Mam konto PayPal

Jeśli jesteś posiadaczem konta PayPal Twój proces podsumowania przebiegnie ekspresowo. Wybierz PayPal w sekcji Kasa ekspresowa, zaloguj się i postępuj zgodnie z kolejnymi podpowiedziami serwisu.

 

Jeśli nie chcesz pobierać danych z serwisu PayPal, możesz również uzupełnić Informacje kontaktowe oraz Adres wysyłki samodzielnie, a zalogować się do swojego konta na ostatnim kroku podsumowania (Przeglądaj zamówienie), po naciśnięciu przycisku Dokończ zamówienie.